Hisarönü Karnaval
Görüntülenme : 464
Hisarönü Karnaval
Ölüdeniz dağların üstünde bir turizm tesisi, dışarıda Fethiye, Osmaniye, vardı, önceki yıllarda, turistler ve yerel işletmeler tarafından tercih neşeli eğlenceli bir ortam yarattı. Aslında, Festivalin ana amacı börek daha ‘tam İngiliz kahvaltısı ve baharatlar satan paket turizm rezerv olduğu bir bölgeye Türk kültürünü takdim etmek istemesidir. Kim iyi bir diz gibi ülkeler için, dans ve modern müzik ve diğerleri için Türkü bir dizi ya da geleneksel Türk Halk Müziği.
Sonraki yıllarda, Ölüdeniz Belediyesi. Ölüdeniz Kültür ve Sanat Festivali çağıran Festivali organize etmeye başladı. Bu festival kapsamında, Türkiye'nin birçok ünlü şarkıcı, elektroşok cihazı, mizahçılar ve şairler gerçekten görmek için bir sevinç olduğu dört gün boyunca hayranlarıyla buluştu. Konuşmalar ve gösteriler, çoğunlukla çarşı içinde Çarşı ' da düzenlenen sanat severler arasında büyük dikkat çekti. Birçok turist tatil için bu zamanı seçerek bir noktaya olun. Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, Karnaval ve Festival avantajları detaylı ve tatil için Türkiye ve ötesinde her yerinden dikkat çekti dikkat çekti.
Festival, organize, bir kez daha, yerel iş adamı ve bar sahipleri bir grup, ekonomik sorunların çözümüne Ölüdeniz Kültür ve Sanat Festivali Komitesi için kolay değil çünkü toplu adı Hisarder veya Osmaniye Geliştirme Derneği, almış Günay Özütok, liderliğindeki tarafından yapılıyor. Hisarder şimdi üstlendi ve birlikte Karnaval Festivali ile birlikte, dansçılar ve müzisyenler, sokak tiyatroları, Osmaniye Osmaniye Bay ve Bayan Güzellik Yarışması ile “Rio” etkisi marş, herkes için bir şey yapma. Osmaniye ve Ölüdeniz herkes Karnaval hafta boyunca bir top var, hemen hemen her dükkanın üstünde tünemiş bir bar veya kulüp ve alkol serbestçe bir parti atmosferi içinde akar ve Osmaniye Karnaval faaliyetleri bölgedeki yerel ve yabancı tatilcilerin yanı sıra yerel halkı hoş tutacak bir şehir olduğu kesindir.
  • Türkçe
  • İngilizce
  • Arapça
  • Rusça
  • Portekizce
  • Almanca
  • Korece
Responsive image

Copyright © ... Tüm Hakları Saklıdır. fethiyeguidebook.com, Yeni Dünya Reklam & Tanıtım Ajansı Projesidir.

LiveZilla Live Help